erkmanderi
0216 504 41 40

HAKKIMIZDA

kromlu deri üretiyoruz.

2000 yılından beri dericilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz.Deri üretiminin en başından nihai ürün haline gelene kadarki aşamaları yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile gerçekleştirilen ve bu aşamaları takip eden firmamız, geçmişteki tecrübelerini, geleceğe doğru taşımaktadır. Bu amaçla, Türkiye'nin her yerinden yaş salamura ham deri satın almaktadır. Bu derileri tüm dünyada kabul gören standartlarda ve ileri kimya teknolojileri kullandırarak kromlu deri haline getirerek sektörün beğenisine sunmaktadır.

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Yarı Mamul deri tedarikinde (özellikle wet blue) dünya çapında bir işletme olmak, Erkman deri kalite standartlarını üst seviyede tutarak tüm ürünlerimizde sağlamak, Sunduğumuz ürünlerin sürdürülebilirliği konusunda sektörel hizmetleri yukarılara taşımak, dericilik sektöründe lider bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Ham deri tedarikinde dünya çapındaki geçerli standartları sektörün kuralları haline getirmek, sunduğumuz ürünlerin verimliliğinin her zaman yüksek olmasını sağlamak, Ürün sürekliliğini her zaman sağlamak müşteri güveni kavramını her şeyden üstün tutmak. Müşterilerimizin yüksek kalitede ürünlere kolay yoldan ulaşmalarını sağlamak, Karakteristikleri, standart ürünler sunmak.

POLİTİKAMIZ

Mükemmellik ve kalite temel değerlerimizi oluşturmaktadır. İşte bu sebepten ötürü, sevkiyatını gerçekleştirilen her ürün yüksek kalite ve verimlilik ölçütüne sahiptir. Bunu sağlamanın temel yolu yapılan işbirlikleri ve takip edilen üretim süreçlerinden geçmektedir. Ürünlere hangi ham maddeden yararlanılarak ulaşmanın daha akılcı olacağının farkında olarak hareket edip, bu doğrultuda sürekliliği olan ürünler sunulmaktadır.

İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER

Amerika

Meksika

İspanya

Norveç

Rusya

Çin

İtalya

Portekiz

Hindistan

ÜRETİM TESİSİMİZ

İLETİŞİME GEÇİN

iletişim
Tel : 0(216) 504 41 40
Tel : 0(216) 504 41 39
Mail : info@erkmanderi.com.tr
Adres : Deri OSB Mah. Dolap Cad. No:12 H17 Parsel Tuzla / İstanbul
Teşekkürler ! Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, yanlış giden birşeyler oldu lütfen kontrol ediniz.
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR